Usługi

transport krajowy

       Jako firma transportowa z siedzibą w Polsce organizujemy transport na terenie całej Polski. Dysponujemy samochodami ciężarowymi o ładowności od 1,2 do 24 ton.

Z roku na rok przemysł polski dynamicznie się rozwija. Transport krajowy jest ważnym elementem funkcjonowania wielu przedsiębiorstw polskich.

Dlatego nasz tabor składa się z samochodów ciężarowych i naczep MEGA przystosowanych praktycznie do każdego rodzaju ładowanego towaru.

transport miedzynarodowy

         Nasza firma specjalizuje się głównie transportem na terenie Niemiec, Belgii i Holandii. Na tym obszarze skupia się 95% naszej działalności.

Realizujemy :

 

- transport całopojazdowy do 24 ton

- transport ładunków niebezpiecznych ADR

         Pojazdy do Twojej dyspozycji:

Naczepa typu MEGA do przewozów towarów lekkich o dużej objętości (np. opakowania,materiały izolacyjne). Równocześnie dzięki standardowemu limitowi obciążenia do 24t umożliwiają swobodny transport towarów takich jak stal,papier czy automotive.

transport całopojazdowy

           Transport całopojazdowy obejmuje przewóz towaru,który zajmuje cały pojazd 13,6 m. Ten rodzaj przewozów idealnie sprawdza się w firmach, które na co dzień dysponują dużym wolumenem ładunków - zarówno krajowych jak i międzynarodowych.  Transport całościowy realizujemy na terenie całego kraju oraz za granicą. Wykorzystujemy przy tym samochody z naczepą typu plandeka, która umożliwia załadunek towaru bokiem,tyłem lub górą pojazdu.

       Wszystkie pojazdy mają standardowe wyposażenie do przewozu rzeczy (maty, pasy, kantowniki). Flota naszych pojazdów spełnia wysokie standardy - zarówno techniczne jak i ekologiczne. Dbamy także o bezpieczeństwo naszych kierowców. Każdy z nich posiada profesjonalne ubranie ochronne (kask, kamizelka, okulary i buty ochronne).

 

Zapewniamy usługi przewozowe najwyższej jakości. Gwarantujemy szybki i bezpieczny transport towarów i na bieżąco monitorujemy przebieg realizacji zleceń,aby nasze usługi spełniały oczekiwania naszych Klientów. Zlecając nam transport możesz być pewien, że przesyłka dotrze bezpiecznie do celu w wyznaczonym czasie.